Życzenia

Druhny i Druhowie, Przyjaciele!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Wam Wigilii spędzonej w niezapomnianej rodzinnej atmosferze, Światła rozpalającego harcerski płomień w Waszych sercach oraz aby narodziny Pana napełniły Was miłością i siłą do pokonywania przeszkód na harcerskiej drodze. Życzę Wam, dalszych sukcesów w pracy nad sobą, zapału i wytrwałości w nieustannym kształtowaniu i doskonaleniu własnej osobowości. Odwagi i gotowości w wymaganiu od siebie, nawet wtedy, gdy inni niczego nie wymagają. Życzę Wam wreszcie, byście umieli nieść swój płomień braterstwa, aby nowy 2023 rok był pełen dobrych uczynków i wiary w harcerskie ideały, aby był pełen trzasku harcerskich ognisk, zapachu sosnowych lasów i niezapomnianych przygód na harcerskim szlaku.

hm. Ryszard Sobczak