Harcerska Akcja Letnia 2021

Pomimo ciągle trudnej sytuacji epidemicznej i obowiązującym w kraju obostrzeniom, od dawna myślimy o wakacyjnym wypoczynku. Akcja letnia dla jednostek harcerskich to forma podsumowania rocznej pracy, a dla grup i osób niezrzeszonych – czas na zasłużony relaks w ciekawym i urokliwym miejscu. Hufiec ZHP Sławno zaprasza do swojej nadmorskiej bazy obozowej w Jarosławcu w gminie Postomino – Stanicy Harcerskiej „Leśna Polana”. Ośrodek usytuowany jest niespełna 300 metrów od plaży strzeżonej, w otoczeniu lasu sosnowego. Oferujemy zakwaterowanie w pawilonach, domkach kempingowych, pokojach wczasowych z łazienkami i pod namiotami NS. Uczestnikom wypoczynku zorganizowanego oraz indywidualnego zapewniamy między innymi: ambulatorium ze stała opieką medyczną, pełen węzeł sanitarny z ciepłą i zimną wodą, doskonałe wyżywienie przygotowywane we własnej kuchni, stołówki, salę dyskotekową i świetlicę, plac apelowy z muszlą koncertową, kręgi ogniskowe, boiska do gry oraz plac zabaw dla dzieci. Służymy również pomocą w wynajmie autokarów. Zajęcia grup obozowych odbywają się w oparciu o własne propozycje programowe dostosowane do aktualnych wymogów i zaleceń. Terminy i ceny (przewidujemy możliwość negocjacji) dostępne w folderze „Stanica”. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: slawno@zhp.pl

hm. Jacek Błaszczyk