Harcerska zima 2020

Wakacyjna przygoda już za nami – najwyższy czas pomyśleć o zimowym wypoczynku. Wzorem lat ubiegłych Hufiec ZHP Sławno zaprasza dzieci i młodzież (członkowie Związku Harcerstwa Polskiego oraz osoby niezrzeszone) w wieku od 7 do 18 lat na zimowisko, które odbędzie się w stolicy polskich gór – w Zakopanem. Termin: 15.02-22.02.2020 r. Koszt: 980 zł. Rezerwacja miejsc następuje poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł do dnia 20 grudnia 2019 r. na konto bankowe Hufca Sławno (numer rachunku w zakładce strony „Kontakt”). W ramach opłaty zapewniamy: przejazd autokarem w obie strony, zakwaterowanie w pensjonacie przy stoku narciarskim (pokoje 3, 4 oraz 5-osobowe z łazienkami i TV), pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), wypożyczenie sprzętu narciarskiego, zajęcia grupowe na stoku z instruktorem, karnety na wyciągi, bilety wstępu do aquaparku i muzeów, ubezpieczenie NNW oraz opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Dodatkowo dla chętnych – płatne indywidualne lekcje jazdy z instruktorem narciarskim. W programie przewidujemy między innymi: wycieczkę do Torunia i Krakowa, zajęcia na stoku, wstęp na baseny termalne, spacery tatrzańskimi dolinami i zakopiańskimi Krupówkami, wjazd kolejką na Gubałówkę, wieczorne zajęcia artystyczne. Zimowisko jest formą wypoczynku zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty. Istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia do zakładu pracy rodzica (opiekuna) uczestnika zimowiska w celu uzyskania dofinansowania. Dodatkowe informacje i zgłoszenia pod numerem telefonu: 508 103 113. Serdecznie zapraszamy.