Życzenia świętaWpatrzeni w blask Betlejemskiego Światła Pokoju otwierajmy nasze serca, otwierajmy nasze drzwi, spójrzmy przez okna naszych domów, szkół, kościołów, urzędów i nie odwracajmy naszych dłoni od drugiego człowieka, który jest w potrzebie, od biedy i nieszczęścia. Nadszedł czas, aby przesłanie z Betlejem dotarło do wszystkich z nową mocą, bowiem współczesny człowiek i świat potrzebuje tego Światła. Niech wrażliwość i przyzwoitość kierują naszym postępowaniem. Niech dzięki naszej wspólnej służbie spełnią się prośby o pomoc dla ubogich, o dach nad głową dla bezdomnych, o bezpieczeństwo dla rodzin, o dobre wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia.

Drodzy instruktorzy, harcerze i zuchy, szanowni Przyjaciele – z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzę Wam dalszych sukcesów w pracy nad sobą, zapału i wytrwałości w nieustannym kształtowaniu i doskonaleniu własnej osobowości. Życzę wspaniałych, pełnych serdeczności i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego 2018 roku.

hm. Barbara Sobczak

Ten wpis został opublikowany w Imprezy. Dodaj do zakładek Link.