Wykaz zadań i poleceń na miesiąc maj 2017 r.

Komendant Hufca

im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Sławnie

Sławno, dn. 25.04.2017 r.

WYKAZ ZADAŃ I POLECEŃ

na miesiąc

maj 2017 r.

zadania miesiąca:

Nazwa zadania i miejsce realizacji

-

Udział jednostek organizacyjnych Hufca ZHP Sławno w obchodach Narodowego Święta Flagi. Zadanie specjalne turnieju „Mistrzowie Hufca ZHP Sławno”.

-

Udział jednostek organizacyjnych Hufca ZHP Sławno w obchodach Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. Zadanie specjalne turnieju „Mistrzowie Hufca ZHP Sławno”.

-

700-lecie Sławna – akcja promująca jubileusz.

-

Odprawa komend hufców Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP w Szczecinie.

-

Udział jednostek organizacyjnych Hufca ZHP Sławno w zabezpieczaniu organizacyjnym XXI Biegu Święców w Sławnie.

-

Udział jednostek organizacyjnych Hufca ZHP Sławno w głównych obchodach jubileuszu 700-lecia Sławna. Miejska gra terenowa „Przeprawa śladami Racibora”.

-

Udział jednostek organizacyjnych Hufca ZHP Sławno w zabezpieczaniu organizacyjnym 49. Festiwalu Orkiestr Dętych w Sławnie.

-

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Hufca ZHP Sławno. Dom Harcerza.

-

Odprawa komendy z udziałem przewodniczących komisji statutowych. Dom Harcerza.

-

Odprawa komendantów Związków Drużyn ZHP. Dom Harcerza.

Terminarz:

1

Drużynowi – do dnia 5 maja złożyć meldunki z kwietniowego zadania specjalnego turnieju „Mistrzowie Hufca ZHP Sławno”.

2

Drużynowi – do dnia 15 maja potwierdzić udział patroli gromad i drużyn w głównych obchodach jubileuszu 700-lecia Sławna w dniu 20.05.2017 r.

Terminarz turnieju „mistrzowie hufca zhp sławno”:

1

Drużynowi – do dnia 25 maja złożyć meldunki z majowego zadania specjalnego turnieju „Mistrzowie Hufca ZHP Sławno” – udział (organizacja własnych zbiórek) w obchodach Narodowego Święta Flagi lub Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. Forma realizacji: przesłanie pięciu opisanych fotografii.

2

Drużynowi – do dnia 25 maja złożyć kroniki gromad i drużyn w formie papierowej lub elektronicznej (adres strony internetowej).

3

Drużynowi – do dnia 25 maja dokonać rozliczenia składek członkowskich za II kw. 2017 r. – zadanie nieobowiązkowe (punktowane).

Zapowiedzi:

1

16-18.06 – X Zlot Hufca ZHP Sławno „W grodzie nad Wieprzą”. XX Festiwal Piosenki Zuchowej i Harcerskiej „Gama”.